Bővebb információért a hirdetések címére kattints!!!!!

1/09/2011

2 items including Értékesítési munkakör XIII. ker. (Értékesítési, üzletkötői, eladói állásajánlatok - Magyarország)

Értékesítési munkakör XIII. ker. (01/08/11 19:26:56 UTC)

Munkát váltanál, nem fekszik a régi, gyere hozzánk, mit veszíthetsz? Értékesítésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat, azonnali felvétel! Próbáld ki milyen érzés 3 hónap alatt megvalósítani álmaid összegét! Továbbítsd fényképes önéletrajzod az alábbi címen: Munkát váltanál, nem fekszik a régi, gyere hozzánk, mit veszíthetsz? Értékesítésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat, azonnali felvétel! Próbáld ki milyen érzés 3 hónap alatt megvalósítani álmaid összegét! Továbbítsd fényképes önéletrajzod az alábbi címen: szilviapapp@mailbox.hu

Értékesítési igazgatót keresünk XI. (01/08/11 19:26:56 UTC)

Értékesítési igazgatói feladatok ellátására irányításban, termék vagy szolgáltatás értékesítésben gyakorlattal rendelkező profi vezetőt keresünk. Az ideális jelölt: legalább 3 év üzletkötői gyakorlattal bír, sikerorientált, elhivatott, kiváló vezetői és kommunikációs képességgel rendelkezik. Kalkulált jövedelem akár 500000 Ft/hó. Honlapunk: www.aranyporta.hu Jelentkezés: Értékesítési igazgatói feladatok ellátására irányításban, termék vagy szolgáltatás értékesítésben gyakorlattal rendelkező profi vezetőt keresünk. Az ideális jelölt: legalább 3 év üzletkötői gyakorlattal bír, sikerorientált, elhivatott, kiváló vezetői és kommunikációs képességgel rendelkezik. Kalkulált jövedelem akár 500000 Ft/hó. Honlapunk: www.aranyporta.hu Jelentkezés: olimpia.bt2@gmail.com fényképes önéletrajzzal fényképes önéletrajzzal